Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘEHLED PŘÍSPĚVKŮ A NÁZORŮ

24. 9. 2015

Z PŘÍSPĚVKŮ :

 

Advokátka Hustáková: Dopadneme zle, naše děti nám budou závidět, jak jsme žili. Vládnou nám loutky. Komu se asi vyplatí válka?

13. 7. 2015 11:54

CIVILIZACE A MY Evropskou unii čeká stejný osud jako starověký Egypt, říká pro ParlamentníListy.cz známá pražská advokátka Miroslava Hustáková. Po krachu EU podle ní budeme v dobré společnosti. Naši politici, které označuje za loutky mocných, by prý neměli zapomínat, že Češi jsou potomci husitů a mohou zase otevřít okna.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení, pokouším se spojit kurz manipulačních technik, důležitý pro váš osobní úspěch, s návodem na odolávání mediální manipulaci podle ontologie mediální manipulace Bohuslava Binky http://blisty.cz/art/24767.html   , důležité nejen pro kvalitu, nýbrž pro samotnou existenci naší demokracie. Neboť současná řízená, předstíraná a zneužívaná demokracie demokracií není, protože zmanipulovaní občané rozhodují ve volbách dle vůle manipulátorů a i nástrojů přímé demokracie, referenda a odvolávání politiků, budou využívat dle vůle manipulátorů a přímá demokracie bude rovněž zneužita, jak v pořadu Politické spektrum varoval jediný skutečný demokrat mezi našimi politiky, bývalý poslanec Čestmír Hofhanzl.
Vladimír Sobotka

---------- Původní zpráva ----------
Od: Jan Patrman <honza@janpatrman.cz>
Komu: sobotkalety@seznam.cz
Datum: 7. 8. 2015 10:26:43
Předmět: 03. Zakázaný jazyk: --, je to tak


 

 

 

--, je to tak?Přikyvování hlavou vyvolává v těle dobrý pocit. Přikyvování znamená, že souhlasíme, a vytváří pocit pochopení.

Přikyvujeme, když se s někým dohodneme, a z toho lidé mívají radost. Když párkrát hlavou přikývneme, tělo začne vylučovat endorfin, což je hormon štěstí, a my máme současně pocit bezpečí, protože jsme ve shodě, a tudíž nám nehrozí útok.

Stejný pocit ve vás vyvolává souhlas, když jste s někým ve shodě. Lidé mají radost, když učiní dobrou dohodu a mohou si přitakávat, je to tak?(věta, se kterou je těžké nesouhlasit), je to tak?

Řekněte větu, se kterou je těžké nesouhlasit, ukončete ji otázkou „je to tak?“ Takovou otázkou vybízíte druhou stranu, aby s vámi souhlasila. Protože souhlas, přikyvování a přitakávání způsobí to, že tělo začne vylučovat hormon dobré nálady.

  • Je snadné se rozhodnout, když víte, co chcete. Je to tak?

  • Klienti mívají radost, když dostanou výhodnou nabídku. Je to tak?

  • Když budete chtít, můžete si procvičovat přesvědčovací vzorce každý den. Tím se je nejrychleji naučíte. Je to tak?

  • Je důležité dělat něco pro sebe a svoje zdraví. Je to tak?

Nejlepšího výsledku dosáhnete, když vyslovíte tuto otázku s tázavým tónem a s mírným přikývnutím hlavy.

Schválně si vyzkoušejte, jak na vás působí, když jemně přikyvujete a v duchu si říkáte „ano“.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Těhotnou patnáctiletou Švédku a jejího o čtyři roky staršího partnera v Sýrii zadrželi bojovníci Islámského státu. Podle švédských médií na to upozornil její otec, jemuž dcera dvakrát telefonovala. Sdělovací prostředky uvedly, že pár se do Sýrie vydal, aby se mohl připojit k islámským radikálům, možná ale ne k Islámskému státu.

 

Související témata

Islámský stát

 

Sýrie

 

Dnes 9:45 - Stockholm

Je to opravdu kritická situace,“ řekl otec, jehož totožnost nebyla vzeřejněna, listu Borås Tidning. Pár prý nyní zástupci IS vyslýchají a o jejich osudu má rozhodnout jejich soud. Mladá dvojice totiž nemá žádný dokument, který by prokazoval společný svazek.

Otec tvrdí, že ačkoli ještě nedosáhli zákonného věku pro sňatek, byla dvojice sezdána loni při náboženské ceremonii.

Podrobnosti o jejich zadržování nejsou k dispozici. Extremisté z Islámského státu ale údajně také požadují slib věrnosti chalífátu.

Švédské úřady o případu vědí. „Byli jsme informováni o tom, že se v Sýrii nachází mladistvá Švédka. S rodinnými příslušníky jsme v kontaktu,“ řekl agentuře AFP mluvčí ministerstva zahraničí Gabriel Wernstedt.

Švédská tajná služba letos už dříve oznámila, že v řadách radikálů v regionu působí okolo 150 švédských občanů. Minulý měsíc upřesnila, že z toho je 30 až 40 žen, které extremistům pomáhají například s logistikou.

Válka v Sýrii trvá pátým rokem. O život v ní přišlo více než 215 tisíc lidí.

 

 

Náhledy fotografií ze složky FOTODOKUMENTACE-LOGO


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář