Jdi na obsah Jdi na menu
 


PERSONÁLNÍ ZMĚNY V NDS - FEJETON NL

9. 6. 2015

ZPRÁVA KPK A VÝKONNÉHO SNĚMU :

Z NDS BYL PRO HRUBÉ NÁSILÍ NA CIZÍCH OSOBÁCH, POMLUVY A OSOČOVÁNÍ VYLOUČEN ZDENEK ČEREŠŇA ! PRVNÍ MÍSTOPŘEDSEDA NDS BUCDE ZVOLEN REFERENDEM V ŘÁDNÉM TERMÍNU DO 30 DNÍ. PNDS

FEJETON VĚNOVANÝ EMILU ŚLOSIARIKOVI :

  1.  

NÁRODNÍ LISTY


 

VEŘEJNÁ PROPAGACE NACISMU,

FAŠISMU A JÍM PODOBNÝCH

IDEOLOGIÍ ( VIZ UKRAJINSKÁ

JUNTA) , JE TRESTNÁ ZE ZÁNONA

SB.40 / 2009 / 2010 PLATNOST S TÍM,

ŽE TRESTNÍ SAZBA JE OD 2 AŽ 6 LET

ODNĚTÍ SVOBODY !!!!!!

www.narodnilisty.estranky.cz, narodnimyslenka.estranky.cz, nds.estranky.cz, ceskoslovensky-zemsky-snem.cz, Almanach-Lumir.estranky.cz, narodnilistydnes.blog.cz

ročník 154 vydání 30

FEJETON PŘEDSEDY NDS

A ŠÉFREDAKTORA NL JANA VALENTY.

KONTROLENKOVÉ , KOMU VADÍME . VZPOMÍNKA NA ING. EMILA ŚLOSIARIKA +18 LET .


 

Začíná tuhnout . Sem tam probleskly zprávy ze závislých medií, dokonce z úst ministra vnitra St. Chovance( rychlokvašený právník Vumlu, Plzeňské Sorbonny , že budeme muset přitvrdit vůči mediím, které hlásají jinou pravdu a pravdivě informují o koloniálním postavení naší země vůči EU , NATU a Židozednářské mafii. Ani jsem se nedivil, když mi parnerská nezávislá media sdělila, že mají omezený přístup z veřejných knihoven, které si my, daňoví poplatníci platíme, aby nám sloužila. Včera během dne to postihlo naše Národní listy v „Národní technické knihovně“.Nastává posun a zpoždění článků, komentářů a příspěvků redaktorů a dopisovatelů. Proto vnímavý čtenář pochopí, že naše redakce bude muset změnit letité působiště !Naše redakční rada proto zvažuje podání Trestního oznámení na vedení této knihovny, která nás v době vládnutí ODS A TOP 09 stála 3.6 mld. Kč . Vždy jsme se zde chovali korektně a ani správce sítě nemá s námi problémy, naopak často býváme chváleni a je nám nabízeno byť za poplatek doplnění domény o eschop a jiné služby. Naše povedená demokracie má trhliny a to naše vláda hledá nepřítele v Ruské federaci a v zemích, které se nechtějí podvolit diktátu MMF či NATA ( USA). Kdysi jsme oprávněně kritizovali komunistický způsob vládnutí. Zdá se, že naše ČSSD/ANO/KDU-ČSL/ TOP 09/ODS a v některých aspektech i KSČM , ( veze se s nimi) , včetně „náhubku „ na pravomoci lidem voleného prezidenta ČR účelovými kroucení ÚSTAVY NAŠEHO PROTEKTORÁTKU (1993) , vedle již hlásané tzv. Parlamentní demokracie , asociální polofašistický režim. Některé jeho aspekty, včetně podpory totalitního režimu na Ukrajině apod jsou dokonce fašistické !!!!!

...................................................................................................................

ZA PRVÝM PODPREDSEDOU NDS ING. EMILEM ŚLOSIARIKEM.

Jak ten čas letí, zejména když uplyne doba, kdy nás opustili lidé, kterých si člověk váží za jejich statečnost a lásku k Československu. V březnu roku 1991 jsem s ním obnovoval na území ČSFR činnost NDS ! Vedle toho existovala exilová NDS kde byly osobnosti, které jsem měl tu čest poznat osobně a rovněž nejsou mezi námi ING.EMIL ŚLOSIARIK BYL PŘESVĚDČENÝ VLASTENEC A BÝVALÝ POLITICKÝ VĚZEŇ PADESÁTÝCH LET . Z Konfederace politických vězňů pak převedl celou řadu svých spoluvězňů k nám do NDS , ve Zvolenu a Prešově vytvořil silné organizace NDS . Doprovázel mne bratrsky všude na našich cestách, vozil po Horehronie, Tatrách a městech Slovenska, byl se mnou na kompetenčních konferencích v Košicích a Bratislavě před zločinným spolčením Klause a Mečiara proti státu ! Na velký mítink ve Zvolenu v červnu roku 1992 se sešlo v parku přes 6tisíc lidí a když jsme s Petičním výborem za zachování ČSFR přijížděli, vítali nás transparenty a vlajky, které vyvěsil právě on! Byl vzorem: tolerantní, pozorný a zásadový, neoblomný diskutér. Devět let se lágrů Leopoldov a Jáchymov se na něm podepsalo zdravotním stavem. Byli jsme spolu v Bánské Bystrici 29. srpna 1992 a oba po sobě mluvili k oběma národům po Phdr. Alexandru Dubčekovi, který dva dny poté byl smrtelně zraněn na dálnici 1 , když vezl materiály na naše vlastizrádce.

Ještě Emil stačil po nezákonném rozpadu svolat konferenci do Zvolenu roku 1994 a o dva roky poté umírá na následky věznění . Nikdy na tebe bratře nezapomeneme my, Češi a Slováci .


 

 

Náhledy fotografií ze složky NÁRODNÍ LISTY A NÁRODNÍ MYŠLENKA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář